V KUCHYNI SME DOMA. VIAC AKO 30 ROKOV.

…PRÍBEH ZNAČKY. OD ZALOŽENIA PO SÚČASNOSŤ…

ZALOŽENIE SPOLOČNOSTI

Príbeh značky DANKO začína výrobou nábytku pod značkou “stolár Danko”. Zoznamujeme sa s otvoreným trhom a budujeme výrobu, ktorej kvalita nás charakterizuje dodnes.

 

OTVORENIE PRVEJ PREDAJNE

Predaj začína zastrešovať naše prvé “značkové” kuchynské štúdio v Žiari nad Hronom.
Silnejšia špecializácia na kuchynský nábytok, spôsobí, že ostatné segmenty (interiéry a podobne) na nejaké obdobie výrobne opúšťame.

OTVORENIE DRUHEJ PREDAJNE

Vo Zvolene predstavujeme svoje druhé kuchynské štúdio. Spolupracujeme s predajňou stavebnín TECHNIK a tu nachádza miesto aj naše druhé štúdio DANKO.

OTVORENIE TRETEJ PREDAJNE

Značka DANKO sa stáva plošnejšie známou. Logickým obchodným krokom firmy je otvorenie kuchynského štúdia v Bratislave. K zákazníkom sme stále bližšie. Dodnes.

PRVÁ VÝSTAVA

Nábytok a Bývanie. Výstava lákajúca obchodníkov, architektov, novinárov i laickú verejnosť. I my sa stávame súčasťou výstavy a predstavujeme vlastné nápady, riešenia a poznatky.

ZMENA OBCHODNÉHO MENA

Priama špecializácia na výrobu kuchýň sa prejavuje aj v zmene obchodného mena Danko. Nová značka nesie meno “DANKO KUCHYNE”.

2004 – 2006

V Nitre na výstave Nábytok a Bývanie sa stávame pravidelným partnerom. Výstavníctvo v tomto období predstavuje silný komunikačno predajný nástroj.

ROZŠÍRENIE VÝROBY

Požiadavky klientov riešiť zariaďovanie a interiéry komplexným spôsobom nás vedú k opätovnému rozšíreniu výrobnej ponuky. Stabilne navrhujeme, vyrábame a montujeme kompletné interiéry i individuálny kúpeľňový nábytok. Všetko pod značkou DANKO KUCHYNE.

VÝSTAVA

ZNAČKA DANKO

Nosným produktom našej značky popri výrobe individuálnych interiérov je výroba kuchýň DANKO. Kuchyne DANKO prinášajú rokmi preverenú kvalitu a individualitu, ktorá uspokojí potreby a nároky aj náročnejšieho klienta.

Disponujeme kompletnou technológiou potrebnou na výrobu nábytku z veľkoplošných dýhovaných a melamínovaných drevotrieskových dosák i dreveného masívu s uplatnením moderných metód opracovania spĺňajúcimi Európske bezpečnostné normy. Vďaka tvorbe od srdca a skúsenostiam so spracovaním dreva vyrábame a kompletujeme kuchyne viac ako 20 rokov v dizajne, ktorý spolutvoríte aj vy – naši zákazníci.

Veľký dôraz kladieme na užívateľský prínos kuchýň (ich funkčnosť, ergonómiu a estetickú hodnotu prevedenia). Odborné poradenstvo a iné informácie sú k dispozícií v 3 kuchynských štúdiách v Bratislave, Zvolene a Žiari nad Hronom.

Štandardom v prípravnom procese sa stala počítačová vizualizácia zákazky, čím dokážeme priblížiť čo najviac zaujímavých a praktických riešení skôr, ako sa dostanú do výroby.

Profesionálne vyškolený personál DANKO pomôže s výberom vnútorného zariadenia kuchýň. Odporučí výber spotrebičov a doplnkov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou kuchynského zariadenia (osvetlenie, drezy, batérie, digestory, kvalitné kovania, trvácne materiály).

Vďaka skúsenostiam a komplexnosti výroby ponúkame možnosť tvorby individuálneho interiéru v jednotnom ucelenom štýle nadväzujúc na kuchyňu samotnú.

Skôr ako sa rozhodnete navštíviť akékoľvek kuchynské či interiérové štúdio, skúste si zodpovedať pre seba zopár otázok…

ZOPÁR POSTREHOV O NAŠICH KUCHYNIACH

0
%
Spokojných zákazníkov
0
+
Odovzdaných kuchýň
0
Korektné cenotvorby
0
+
Nočných šícht